Úvodní strana » O nás

Firma SUSPRO s.r.o. vznikla v roce 2005 reakcí na potřebu firem na dodávky kompletního servisu souvisejícího s návrhem, instalací, spouštěním, provozem a údržbou čerpací techniky pro průmysl. První dva roky dodávala servisní služby zahraniční obchodní firmě. Následně spolupráce skončila a začali jsme si hledat své místo na trhu. Firma logicky navázala spolupráci se zákazníky, pro které její služby byly přínosem a u kterých byla již zavedená jako spolehlivý partner. Servisní aktivity průmyslové čerpací techniky nezůstaly osamocené a na ně navázaly aktivity v oblasti servisu, dodávek technologických celků, ale i odstávek technologických zařízení  pro oblast automotive. Skupina zákazníků z automobilového průmyslu tvoří význačné portfolio aktivit firmy.


Zastupujeme renomované a inovativní firmy z oblasti průmyslových čerpadel, strojních komponent, instrumentace a senzoriky. 

Provádíme odborný servis téměř všech čerpadel na trhu bez rozdílu značky či principu.

Nejmladším nosným pilířem firmy jsou technologické projekty, které si sami designujeme, projektujeme, vyrábíme a instalujeme s následnou podporou. 

 

Těšíme se na případnou spolupráci !

team SUSPRO

 

 

 Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.

SUSPRO s.r.o.

Hlavní sídlo firmy
Hořelická 334
267 12 Loděnice
IČO: 27207790
DIČ: CZ27207790

Kontaktujte nás

tel: 311 513 393
suspro@suspro.cz

Provozovna Severní Čechy

Děčínská 227
470 01 Česká Lípa

Provozovna Morava

Tř. Maršála Malinovského 884, 686 01, Uherské Hradiště